Linnuvaatlus Haapsalus


Linnuvaatlus Haapsalus

Iga külastaja on meie hotelli väga oodatud ja on rõõm nendega natukene lobiseda.

Silke on Haapsalut ning Promenaadi Hotelli külastanud juba aastaid ning seda just varakevadel või hilissügisel, mil Haapsalust saab loodusturismi meka. Läänemaa ja Haapsalu on nii loodusvaatlejate kui loodusfotograafide üks lemmikpaiku Euroopas, sest lühikese sõidu kaugusele jääb väga palju imeilusaid paiku. Silke jagas meiega oma imelisi pilte ning mõtteid.

  1. Kuidas tekkis sinu huvi looduse pildistamise vastu?

Walesis elades oled looduse keskel, nagu ka Haapsalus ja selle ümbruses.  Leidsin, et  looduse vaatlemine ja selle pildistamine viib mu mõtted tööst ja argimuredest eemale.

  1. Kuidas sa Haapsalust teada said?

Eesti ja Haapsalu on Ühendkuningriigi linnuvaatlejate seas hästi tuntud sihtkoht, eriti kevadisel ja sügisesel lindude rände ajal. Ma arvan, see koht on iga linnuvaatleja reisisoovide nimekirjas.

  1. Millal on parim aeg tulla Haapsallu linde pildistama?

Igal aastaajal on midagi huvitavat pakkuda, kuid kevad- ja sügisrändel on lindude mitmekesisus kordades suurem.

  1. Kas sul on siin oma lemmikkohad?

Ühte konkreetset kohta on keeruline välja tuua. Juba linn ise on ilus ja keset linna on võimalik näha väga palju linde ja loodust. Eesti on looduse poolest väga rikas – metsadel ja rannikualadel on nii palju pakkuda.

  1. Mida saaksime juurde pakkuda, et huvi Haapsalu vastu oleks veelgi suurem?

Loodushuvilistele on Haapsalu juba praegu väga atraktiivne piirkond. Hotellist võiks saada varajast hommikusööki ning kaasa võtmiseks osta hommiku- ja lõunapakke, sest linnuvaatlejad tahavad kiiresti ja palju õues olla.

Soovin teile edukat hooaega ja loodan varsti jälle külla tulla! Silke

Promenaadi Hotelli merevaatega tubade akendest avaneb imeline vaade merele, kus on ka üks ilus kõrkjapuhmas, kuhu luiged teevad iga aasta oma pesa. Tule vaatama!