13.mai kell 12.30 Šokolaadifestivali õpituba Promenaadi Hotellis


13.mai kell 12.30 Šokolaadifestivali õpituba Promenaadi Hotellis

Imeline suus sulav trühvlikomm ja šokolaadi maitse võib lennutada su maitsemeeled taevasse!

Tule osalema Signelly Trühvlite õpitoas 13. mail Šokolaadifestivalil, Haapsalus Promenaadi Hotellis kell 12.30  ja õpi mõned kiired ja lihtsad nipid neid komme ise valmistada. Meie õpituba on on populaarne 1,5 tunnine üritus, kus igaüks saab hakkama! Saad teada põnevaid fakte šokolaadi ja trühvli kommide ajaloost.

Kohapeal valmistame prantsuspäraseid pehmeid trühvleid, millele on võimalik valida enam kui 30 erineva purukatte seast ja belgiapäraseid kastetud trühvleid, kus on mitmed eirinevad kommi sisud. Viid kaasa kauni karbitäie omavalmistatud trühvlikomme ja vajalikud oskused ja retseptid, et ise trühvleid valmistada.

Õpitoas osalemine 35.- €. Osalemiseks registreeri ennast FB lehel. 

Ööbimiseks broneeri endale majutus Promenaadi Hotellis SIIN

Koolitaja ja Signelly Trühvlite õpitoa eestvedaja Signe Tiitso:

Armastan šokolaadi lapseeast saati ja pole vist imestada, et selle teemaga olen oma elu sidunud. Pean oluliseks elamust, mida osalejad õpitoas saavad ja head meeleolu, mida pakub õnnestunud trühvlite valmistamine. Minu meele on alati teinud rõõmsaks osalejad, kes imetlevad oma esimesi isevalmistatud trühvleid ja lahkuvad indu täis, et õpitud oskusi kodus kasutama hakata. Olen oma meetodid ja retseptid ise välja töötanud ja samuti olen koolitanud ennast Belgias Chocolate Worldis.