Jungle – European Tour 2024, Haapsalus 11 juuni


Jungle – European Tour 2024, Haapsalus 11 juuni
Populaarne briti bänd JUNGLE esineb suvel Haapsalus!
8 Days A Week agentuuril on taaskord suur rõõm teavitada imelisest uudisest! Viimati 2022. aasta maikuus Tallinnas esinenud briti bänd JUNGLE annab 11. juunil välikontserdi Haapsalu linnuses.
Briti väljaanne Independent kirjutas 2023.a augustis nende uue albumi ”Volcano” kohta: ”see on mänguline, üli-cool ja 2023. aasta trendikaim album”. Evening Standard lisas, et ”Sa naudid nende muusikat sama hõlpsalt kui külma jooki kuumal suvepäeval”.
JUNGLE muusika sobib igasse ruumi ja aastaaega, kuid eriti suvistele välikontsertidele. Nende suur kõla sobib nii neile, kes soovivad jääda truuks diskole, kui ka neile, kes otsivad muusikast midagi intelligentset. Neis on midagi Chici ja Daft Punki, unistava elektroonika ja 70ndate funki vahepealset.
JUNGLE muusikat kuulates on võimatu mitte liigutada. Nende energia on nakatav, kütkestav ja kaasahaarav. Täielik lõõgastus. Koreograafia on JUNGLE tunnus ja nende universumi tuum. See ilmneb igas muusikavideos ja live-esituses, kus saavad kokku tants, muusika ja visuaalne esteetika. “Tants on inimeste jaoks kõige instinktiivsem viis muusikale reageerida. See on kõige võimsam kunstivorm,” kordavad nad pidevalt. JUNGLE esinemist vaadates on tunne, nagu oleksime nende muusikavideo tegelased.
JUNGLE moodustavad Josh Lloyd-Watson ja Tom McFarland – eluaegsed sõbrad Londonist, Shepherd’s Bushist. Nende omanimelisest debüütalbumist sai kohe klassika, mis tõi kaasa Mercury auhinna nominatsiooni. Järgnevad albumid “For Ever” ja “Loving In Stereo” ainult kasvatasid nende edu – tänaseks on nende muusikat kuulatud voogedastusplatvormidel üle miljardi korra.
Meid on ees ootamas järjekordne silmapaistev muusikasündmus, laitmatu JUNGLE kontsert ja ohtralt kvaliteeti. Pange selle kontserdi toimumisaeg endale kalendrisse punasega kirja – kõik teed viivad 11. juunil 2024 Haapsallu.
Majutus broneeri Promenaadi Hotelli!
Allikas: Piletilevi